Birgo

EKM
25
tatlı bela fadime izle

Tatlı Bela Fadime Dizi Müziği Dinle

     

Tatlı Bela Fadime Dizisi 3.Bölüm Özeti

25 Ekim 2007 Perşembe

 

FADİME NURİ ALÇO VE TECAVÜZCÜ COŞKUN’UN ELİNE DÜŞER!

Fadime imam nikahlı kocasını bulup namusunu temizlemek için çantasında silahı ve Vedat’ın kartıyla İstanbul’a yola çıkar.

Bu arada Merve bir haber metni yazar. Manşeti “Canını Kurtaran Kıza Önce İmam Nikahı kıydı Sonra Bıraktı Kaçtı”dır. Vedat Levent’i zor duruma düşüreceği için Merve’ye çok kızar ve kavga ederler. Fadime İstanbul’a indiğinde onun şaşkınlığından istifade etmek isteyen iki adam başına üşüşür. Nuri ALÇO ve Tecavüzcü COŞKUN…

Levent ve Fadime’nin haberi gazetelerde yayınlanınca ortalık karışır. Nazife,Kadife ve ihtiyar heyeti Fadime kötü yola düşecek diye endişelenir. Yasemin histeri krizi içinde derhal evlenmezlerse intihar edeceğini söyler, Levent’in kabul etmekten başka çaresi kalmaz.
Fadime nenesinin verdiği adresten babasının evini bulur.Gideceği 2.adres ise Vedat’ın iş yeridir. Levent’e ulaşabilmesi için önce Vedat’ı bulmalıdır. Müzeyyen’de oğlunu Yasemin’le evlendirmekte kararlıdır.İki aile düğün tarihini belirlemek için akşam yemeğinde buluşur.
Fadime Tanya ile kapışınca babasının evini terk eder.Artık İstanbul’da tek başınadır ve gidecek yeri yoktur.Bunun üzerine adı bir meyhanede silahlı olaya karışınca başı iyice belaya girer.

Fragmanı


 

 

Nehir Erdoğan Resimleri

16 Ekim 2007 Salı

imageimageimageimage
imageimage

Tatlı Bela Fadime Dizisi 2. Bölüm Özeti

image
18 EKİM PERŞEMBE 20:00 – YENİ BÖLÜM

Arkadaşları ile rafting yaparken kaza geçirip kaybolan Levent’i nehir kenarında Fadime bulur. Bulduğu kişinin düğünde gördüğü yakışıklı genç olduğunu anlayınca çok şaşırır ve evlenmek için beklediği hayallerinin prensi olduğunu düşünür.

Köyün diline düşmemek için Levent’i evde saklarlar. Kadife ninenin hazırladığı ilaçlarla tedavi ederler. Kendine geldiğinde uyumakta olan Fadime’yi gören levent onun güzelliği karşısında büyülenir ve Fadime’yi öpmeye kalkar. Uyanıp tüfeğine sarılan Fadime namusunun kirlendiğini ve evlenmeleri gerektiğini söyler. Aksi taktirde namusunu temizlemek için Levent’i öldürmesi gerekecektir. Levent çaresiz Fadime ile evlenir. İmam nikahı kıyılır,düğünlerine ise beklenmedik bir misafir gelir.Tam ortalığın karıştığı anda Levent bir yolunu bulup düğünden kaçmayı başarır. Fadime’ ye de bir mektup bırakır. İhtiyar heyeti toplanır ve bir karar alır.Fadime’nin namusu kirlenmiştir.Şimdi Fadime Levent’in peşinden İstanbul’a gidip onu bulacak ve namusunu temizleyecektir.

Fragmanı


Tatlı Bela Fadime Dizisi 1. Bölüm Özeti

15 Ekim 2007 Pazartesi

image
Fadime, güzeller güzeli Karadenizli bir kızdır.Annesi Nazife ve ninesi Kadife ile birlikte Trabzon’un bir köyünde yaşamaktadırlar. Balıkçılık yapan babası Reis, karısı ile geçinemediği için evini terk etmiş, güzel bir Rus olan Tanya ile birlikte ayrı bir eve yerleşmiştir. Oğlunun evi terk etmesinden gelinini sorumlu tutan Kadife, Nazife ile hiç geçinememektedir. Fadime de sık sık tatlı kavgalara tutuşan ninesi ve annesi arasında kalmaktadır.
Köyün delikanlıları Fadime için yanıp tutuşmakta, Fadime’nin gözü ise kimseyi görmemektedir. O hayallerindeki prensi beklemektedir evlenmek için. Levent ise İstanbul’da yaşayan ve çok zengin bir ailenin yakışıklı oğludur. Annesi Müzeyyen, babası Hulusi ve dedesi Temel en yakın olduğu kişilerdir. Dedesi Temel Levent’ten memleketleri Trabzon’a gidip Mariköy adındaki bir köyde eski bir evi satın almasını ister. Bu evin Temel için manevi değeri büyüktür. Fakat evi bulabilmek için ellerindeki tek ipucu eski bir fotoğraftır.
Levent yanında nişanlısı Yasemin ve yakın arkadaşı olan Vedat ile birlikte Trabzon’a gider. Amaçları hem dedesinin söylediği evi satın almak hem de Trabzon’u gezip eğlenmektir.
Evi bulurlar, ev Fadime’nin ninesinin evidir. Değerinden çok fazla para teklif edilmesi karşısında şaşıran ve bunda bir iş olduğunu düşünen Kadife Nazife’nin ısrarlarına rağmen evi satmak istemez. Aldığı kaporayı iade etmesi için Fadime’yi Levent’in kaldığı otele gönderir.
Arkadaşları ile rafting yapan Levent kaza geçirir ve nehirde kaybolur.
Dalgıçlar, jandarma ve Levent’in arkadaşları her yerde Levent’i aramaktadır…

Tatlı Bela Fadime Genel Hikaye

Genel Hikaye:

Fadime, güzeller güzeli Karadenizli bir kızdır. Annesi Nazife ve ninesi Kadife ile birlikte Trabzon’un bir köyünde yaşamaktadırlar. Balıkçılık yapan babası Reis, karısı ile geçinemediği için evini terk etmiş, güzel bir Rus olan Tanya ile birlikte ayrı bir eve yerleşmiştir. Oğlunun evi terk etmesinden gelinini sorumlu tutan Kadife, Nazife ile hiç geçinememektedir. Fadime de sık sık tatlı kavgalara tutuşan ninesi ve annesi arasında kalmaktadır.

Köyün delikanlıları Fadime için yanıp tutuşmakta, Fadime’nin gözü ise kimseyi görmemektedir. O hayallerindeki prensi beklemektedir evlenmek için. Levent ise İstanbul’da yaşayan ve çok zengin bir ailenin yakışıklı oğludur. Annesi Müzeyyen, babası Hulusi ve dedesi Temel en yakın olduğu kişilerdir. Dedesi Temel Levent’ten Trabzon’a gidip doğduğu ve daha önceden kendilerine ait olan eski evlerini satın almasını ister. Levent yanında yakın arkadaşları olan Vedat ile birlikte Trabzon’a gider. Dedesinin söylediği evi bulurlar, ev Fadime’nin ninesinin evidir. Değerinden çok fazla para teklif edilmesi karşısında şaşıran ve bunda bir iş olduğunu düşünen Kadife evi satmak istemez.

Tatlı Bela Fadime Dizisi Şarkı Sözleri

Fadime derler bana da deli kızım deli kız
Fadime derler bana da deli kızım deli kız

Coşkun sular gibiyim de arlandım Karadeniz
Coşkun sular gibiyim de arlandım Karadeniz

Bir elimde ayna var öbür elimde saçma
Bir elimde ayna var öbür elimde saçma

Fadime derler bana da kavgadan geri kaçmam
Fadime derler bana da kavgadan geri kaçmam

Nehir Erdoğan Biyografisi

image

İzmir doğumlu Nehir Erdoğan (16 Haziran 1980), genç yaşlarından itibaren konservatuar eğitimi almak istese de, ailesinin isteği üzerine İşletme eğitimi alır. Mezun olduktan sonra ise Marmara Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nde lisansüstü eğitimini tamamlar.

Televizyon kariyerine Telepazar programıyla adım atan Nehir, sonrasında gelen teklifleri değerlendirerek Koçum Benim ve Estağfurullah Yokuşu dizilerinde rol alır. Lifestyle Sinema ve Popstar Türkiye'deki sunuculuklarıyla iyice tanındıktan sonra; beyaz perdede "Okul", televizyonda "Yabancı Damat" ile büyük bir başarı yakalar.

Şu anda yönetmen Mustafa Altıoklar ile nişanlı olan oyuncu, Yabancı Damat dizisindeki rolünü sürdürmeye devam ediyor.

Sinema Oyunculuğu

Okul

Sinema Oyunculuğu
Hababam Sınıfı: Merhaba

Dizi Oyunculuğu
Yabancı Damat

Dizi Oyunculuğu
Koçum Benim

Dizi Oyunculuğu
Estağfurullah Yokuşu

Dizi Oyunculuğu
Tatlı Bela Fadime

Sunuculuk
Telepazar

Sunuculuk
Lifestyle Sinema

Sunuculuk
Popstar Türkiye

 

Önceki Yazılar Kaydol: Yazılar (Atom)
Yorumlar alınıyor...
Arşiv
Anasayfa Birgo Nedir? Nasıl Birgo'larım? Kullanıcı Sözleşmesi Blog Yardım Bize Ulaşın